Недорогий Відпочинок Під Києвом

Літні Будиночки У Річки Під Києвом За Доступною Ціною Від 320 Грн. На добу

Інформація щодо бази Десенка на сайті: desenka.com.ua

Комплекс баз відпочинку Десна (Укртелеком) розташований в Києві, в 5 км від Троєщини, в мальовничому місці парку “Дружби Народів”, який тепер називають Парк “Муромець”. Якщо ви шукаєте де недорого відпочити на базі відпочинку біля Києва – ви на вірному шляху.

Ми пропонуємо вам в оренду літні будиночки на березі річки Десна біля Києва. Всі бажаючі зможуть бюджетно відпочити в Київській області на наших базах «Десна»

Влітку ви зможете їздити на роботу, а ваша родина з дітьми буде відпочивати на березі Десни, дихати чистим повітрям, запасатися силами і здоров’ям для нових досягнень у роботі й навчанні по закінченню літа.

Дивіться більше інформації про бази відпочинку, умови проживання і ціни на нашому сайті, а якщо виникнуть питання – телефонуйте нам за номером 063 747 8772.

Карту проїзду та розтошування баз ви знайдете в розділі «Контакти».

Оренда Літнього Будиночка У Річки Десна

Відпочиньте Від Міської Суєти На Базі У Річки Десна Під Києвом

Куди поїхати на День Незалежності біля Києва

Завітайте до наших баз відпочинку Десну та Десьонку! Відпочиньте перед початком учбового року. Свіже повітря, прогулянки, безкоштовна захоплююча рибалка на Десні та Десенці. Активні ігри на природі зарядять вас енергією […]