Недорогой отдых под Киевом

Летние домики у реки под Киевом по доступной цене от 320 грн. в сутки

Комплекс баз відпочинку Десна і Десьонка (Укртелеком) розташований в 5 км від Києва в мальовничому місці, в кінці парку Дружби Народів, який тепер називають Парк Муромець. Якщо ви шукаєте де недорого відпочити на базі відпочинку біля Києва – ви на вірному шляху.

Ми пропонуємо вам в оренду літні будиночки на березі річки Десна біля Києва. Всі бажаючі зможуть бюджетно відпочити в Київській області на наших базах «Десна» і «Десьонка».

Влітку ви зможете їздити на роботу, а ваша родина з дітьми буде відпочивати на березі Десни та Десьонки, дихати чистим повітрям, запасатися силами і здоров’ям для нових досягнень у роботі й навчанні по закінченню літа. База відпочинку Десьонка ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Протягом усього дня вони зможуть грати з друзями на свіжому повітрі в затишку нашого парку.

Дивіться більше інформації про бази відпочинку, умови проживання і ціни на нашому сайті, а якщо виникнуть питання – телефонуйте нам за номером 063 747 8772.

Карту проїзду та розтошування баз ви знайдете в розділі «Контакти».

Аренда летнего домика у реки Десна

Отдохните от городской суеты на базе у реки Десна под Киевом

Куди поїхати на День Незалежності біля Києва

Завітайте до наших баз відпочинку Десну та Десьонку! Відпочиньте перед початком учбового року. Свіже повітря, прогулянки, безкоштовна захоплююча рибалка на Десні та Десенці. Активні ігри на природі зарядять вас енергією […]