Забронювати будиночок

Забронювати будиночок

Правила та умови бронювання, оплати проживання на базах відпочинку Десна і Десьонка

1. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях, згідно з тарифами, що діють на момент реєстрації заїзду. Оплата здійснюється Гостем в повному обсязі, готівкою або за безготівковим розрахунком до заселення в будинок. Для заселення на базу відпочинку Гість зобов’язаний пред’явити паспорт або документ, що його замінює.

2. Після відправки заявки на бронювання будиночка, гостю відправляється SMS або e-mail повідомлення з даними для оплати броні.

3. Для підтвердження бронювання будиночка, здійснюється передоплата в розмірі вартості не менше 50% вартості проживання, з наступною оплатою при заїзді суми за весь період проживання.

4. У разі невнесення передоплати протягом 2-х діб після відправки заявки на бронювання будиночка, адміністрація має право анулювати заявку без попередження Гостя.

5. Якщо клієнт залишив невірні дані або не виходить на зв’язок в день заселення, щоб підтвердити заїзд і не має гарантованого бронювання (сплачених першої доби проживання), таке бронювання буде скасовано.

6. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за проживання поверненню не підлягає.

7. Гість може анулювати номер без штрафних санкцій не менше ніж за 14 днів до дати заселення на базу відпочинку, в іншому випадку стягуються кошти в розмірі 50% вартості заброньваного проживання на базі відпочинку, але не меньше ніж за 2 доби.

8. У разі незапланованого виїзду гостя, на підставі заяви клієнта, гроші за проживання не повертаються.

Для додаткової інформації звертайтеся до адміністрації бази відпочинку.