Забронювати будиночок

Забронювати будиночок

Бронювання онлайн на даний момент не доступне. Для бронювання, будь ласка, звертайтесь за телефоном 063 747 87 72.

Правила та умови бронювання, оплати проживання на базах відпочинку Десна і Десьонка

1. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях, згідно з тарифами, що діють на момент реєстрації заїзду. Оплата здійснюється Гостем в повному обсязі, готівкою або за безготівковим розрахунком до заселення в будинок. Для заселення на базу відпочинку Гість зобов’язаний пред’явити паспорт або документ, що його замінює.

2. Після відправки заявки на бронювання будиночка, гостю відправляється SMS або e-mail повідомлення з даними для оплати броні.

3. Для підтвердження бронювання будиночка, здійснюється передоплата в розмірі вартості не менше однієї доби проживання з наступною оплатою при заїзді суми за весь період проживання.

4. У разі невнесення передоплати протягом 2-х діб після відправки заявки на бронювання будиночка, адміністрація має право анулювати заявку без попередження Гостя.

5. Якщо клієнт залишив невірні дані або не виходить на зв’язок в день заселення, щоб підтвердити заїзд і не має гарантованого бронювання (сплачених першої доби проживання), таке бронювання буде скасовано.

6. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за проживання поверненню не підлягає.

7. Гість може анулювати номер без штрафних санкцій не менше ніж за 7 днів до дати заселення на базу відпочинку, в іншому випадку стягуються кошти в розмірі вартості першої і останньої доби (2 дні) проживання на базі відпочинку.

8. У разі незапланованого виїзду гостя, на підставі заяви клієнта, адміністрація має право зробити повернення грошей за проживання за відрахуванням оплати поточної та останньої доби (2 дні). Рішення про повернення коштів приймається на підставі письмового звернення гостя, надання документа, що посвідчує особу, протягом 14 днів після реєстрації звернення.

Для додаткової інформації звертайтеся до адміністрації бази відпочинку.